Danuta Stenka nagrała audiobooka do „Córki generała” Magdaleny Witkiewicz

Fot. Paulina Maciejewska „FairyLady"

Fot. Paulina Maciejewska „FairyLady" 

Premiera Córki generała Magdaleny Witkiewicz już 23 lutego, a tymczasem publikujemy zdjęcia ze spotkania autorki z Danutą Stenką, której głos usłyszycie w audiobooku. Danuta Stenka słynie z doskonałej dykcji i ciepłego, niezwykle przyjemnego głosu, którym znakomicie oddała pełną emocji treść książki.

Córka generała to poruszająca opowieść inspirowana prawdziwymi wydarzeniami o trudnej miłości w cieniu walki o przetrwanie.

Każdy w Wolnym Mieście Gdańsku czuje, że wojna wisi w powietrzu. Jednak myśli Andrzeja Tapera zaprząta coś zupełnie innego – jest z wzajemnością zakochany w Elise, córce emerytowanego niemieckiego generała,zafascynowanego Hitlerem i jego ideologią. Generał von Hummel, który nie akceptuje relacji córki z Polakiem, zrobi wszystko, by chronić swoją rodzinę, nawet jeśli miałby stanąć na drodze wielkiemu uczuciu... Jak potoczą się losy Elise? Czy Andrzej zdradzi miłość swojego życia? Jak wojenna zawierucha wpłynie na los zakochanych i czy przyjaciele będą w stanie wypełnić pustkę w sercu Andrzeja?

Książkę możecie dostać w ramach przedsprzedaży:
https://www.empik.com/corka-generala-witkiewicz-magdalena,p1291563184,ksiazka-p