Książki

Kiedy 1 stycznia 2012 roku uruchamialiśmy magazyn „Skarpa Warszawska", nieśmiało, między ważnymi rozmowami, marzyliśmy o utworzeniu profesjonalnego domu wydawniczego, który będzie popularyzować historię Warszawy. Dziś to marzenie się spełnia. 15 stycznia 2016 premiera naszej pierwszej serii książek.

Nasi kochani czytelnicy pamiętają nieliczne książkowe pozycje, które wychodziły pod naszymi skrzydłami. Bardzo dziękujemy za każde ciepłe słowo, wsparcie i Państwa zainteresowanie. Historia naszego miasta cały czas jest obecna we wspomnieniach, tęsknotach i lekturach. Sukcesem wydawnictwa jest podpisanie umowy dystrybucyjnej z firmą braci Olesiejuk. Nasze książki będą dostępne we wszystkich salonach Świata Książki, w Empikach, księgarniach i za pośrednictwem wielu stron internetowych.

 

Jacek Olesiejuk i Rafał Bielski

 

To ważna chwila. Varsavianistyka wychodzi z cienia. Nie będzie to już towar „spod lady" dostępny tylko dla wtajemniczonych na targach książki. Będzie dumnie błyszczał na sklepowych regałach czekając na swojego odbiorcę. Naszą przygodę z varsavianistyką rozpoczynamy od serii „Echa dawnej Warszawy". Pod tym szyldem pragniemy zebrać tematyczne książki pełne felietonów różnych varsavianistów: historyków, historyków sztuki, dziennikarzy, pasjonatów.

Agencja Wydawniczo – Reklamowa Skarpa Warszawska Sp. z o.o.

ul. Borowskiego 2 lok. 205

03-475 Warszawa 

 

Skontaktuj się z nami:
Tel. (22) 416-15-81
E-mail: redakcja@skarpawarszawska.pl